Projekční a elektromontážní činnost, autoservis

Elektro: +420 736 626 342, +420 736 626 343
Autoservis: +420 604 360 167
1 / 10
Projekční činnost
2 / 10
Rozvodny NN/VN/VVN
3 / 10
Průmyslová automatizace
4 / 10
Průmyslová automatizace
5 / 10
Průmyslová automatizace
6 / 10
Elektromontáže
7 / 10
Průmyslová automatizace
8 / 10
Průmyslová automatizace
9 / 10
Průmyslová automatizace
10 / 10
Průmyslová automatizace

Opravy silničních vozidel, pneuservis

Náš autoservis je Vám k dispozici od odborného poradenství při pořizování vozu, přes pravidelnou údržbu neplánované opravy a havárie až po zajištění prodeje Vašeho ojetého vozu. Řada našich služeb a tým kvalifikovaných odborníků dokáže veškeré starosti spojené s provozem automobilu vyřešit tak, aby na Vás zbyla jen radost z jízdy.

Proč se stát klientem našeho autoservisu?

Každému zákazníkovi se snažíme vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení při osobním jednání. Zajistíme vše od koupě vozu po servis, mytí, pneuservis, výhodné pojištění, řešení pojistných událostí, zajištění měření emisí včetně STK, evidenční kontroly, Pick- up servis, až po následný prodej dle požadavku klienta. Zákazníky nejoceňovanější službou je naše komplexnost zaměřená na maximální úsporu času a finančních prostředků zákazníka spojených s provozem jeho vozu. Zákazníkovy je vždy k dispozici profesionálně vyškolený tým mechaniků, který vždy zajistí profesionální přístup a kompletní provedení servisních prací dle norem a požadavků výrobce vozidla. Naší odměnou je maximální spokojenost našich zákazníků, která nás těší a motivuje k neustálému zdokonalování poskytnutých služeb.

Nadstandardní a doplňkové služby

Po domluvě Váš vůz vyzvedneme a po provedení opravy opět přistavíme ve Vámi určenou dobu na Vámi určené místo v Brně a okolí. Prohlídka nebo oprava Vašeho vozu tím nevyžaduje další Váš čas a složité plánování. Dále zajišťujeme odtah vozu a pomoc při vyřízení pojistné události. V rámci přípravy vozu a organizace zajištění STK je prohlídka a diagnostika vozu za cenu 1,- Kč včetně DPH. Při provedení opravy vozu je provedená diagnostika za cenu 1,- Kč včetně DPH. V rámci opravy je kontrola celkového stavu vozidla vždy za cenu 1,- Kč včetně DPH. Pro konkrétní opravu Vám rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

V případě zájmu o služby oddělení oprav silničních vozidel a pneuservisu využijte následující kontakty:

milos.svoboda@jarasservis.cz
+420 604 360 167

Pro zadání rychlého dotazu můžete využít kontaktní formulář ZDE.
CPP logo
JaraS autoservis 1
JaraS autoservis 2