Zabezpečovací systémy

Společnost se zabývá montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) JABLOTRON 100. Jedná se o sběrnicový zabezpečovací systém s možností připojení bezdrátových periferií prostřednictvím rozšiřujícího RF modulu, což je vhodné zejména pro prostory, kde nelze provést z různých důvodů (technická obtížnost, estetické důvody) instalaci sběrnicového vedení.

K výběru je celá řada ústředen, lišících se zejména v množství připojitelných periférií a v počtu zón do kterých je chráněný objekt rozdělen.

K výběru je velké množství detektorů pohybu s ruznými charakteristikami a provedením, dveřních spínačů, dále pak různé moduly externích vstupů a výstupů, kterými lze ovládat vzdáleně různé spotřebiče v objektu, případně měřit teplotu, spotřebu energie a podobně.

Obsluha zabezpečovacího systému je velmi jednoduchá, spočívá v autorizaci osoby na terminálu a to RFID kartou nebo PINem. Následné odstřežení/zastřežení je provedeno stiskem tlačítka na semaforovém modulu u příslušné zóny. Klávesnice se dodává v bezdrátovém nebo sběrnicovém provedení, dále v provedení s klávesnicí a bez klávesnice. Standardně jsou všechny klávesnice vybaveny čtěčkou RFID karet.

Samozřejmostí je možnost obsluhy a kontroly EZS vzdáleně a to prostřednictvím webového portálu společnosti Jablotron, případně přes aplikaci pro operační systémy Android.

Pro plnohodnotnou ochranu majetku doporučujeme připojit zabezpečovací systém na  pult centralizované ochrany (PCO).

V případě, že máte ohledně zabezpečovacích systémů dotaz nebo potřebujete zabezpečit Váš objekt, obraťte se na:

Ing. Ondřej Blažek

Vedoucí střediska průmyslové automatizace
 
Mobil: +420 736 256 042